Navigace: Trojanův mlýn > O nás

O nás

Trojanův mlýn se nachází na území Prahy 6 v městské části Suchdol pouze 15 minut od centra města a přesto uprostřed nádherného prostředí přírodní rezervace Tiché údolí. Kopcovitý terén civilizací téměř nedotčené přírody, syrová krása původních budov a všudypřítomný klid společně vytváří neopakovatelnou atmosféru. 

Více než dvousetletá tradice osídlení mlýna a jeho jedinečná stále živá historie z něj dělá ideální místo pro filmování nebo pořádání společenských akcí jako jsou firemní oslavy nebo třeba svatby.  


Možnosti využití rodinného mlýna:

Již od roku 2005 nabízíme romantický mlýn pro různé společenské akce, filmování, stanování, ustájení koní a další podobné aktivity.
K dispozici je zde historický sál, zimní zahrada s otevřeným krbem, rozlehlá a tajuplná zahrada, rozsáhlé pozemky s rybníkem.
Parkování je zajištěno na velkém parkovišti před vchodem do mlýna.
Svatbu zde můžete mít i s obřadem a na přání vám zajistíme catering popř. živou hudbu.
Doba pronájmu pro svatbu může být na jeden den, tj. do 24h anebo na dva dny do 2h, kdy se uzavírají do 7h rána vnitřní prostory. 
Přespat je zde možné na přilehlých pozemcích mlýna ve vlastních stanech nebo si zajistit penzion vzdálený cca 500m od mlýna.
V ceně pronájmu nejsou zahrnuty toalety (toitoi nutno objednat), úpravy přilehlých pozemků mlýna ani topivové dříví do krbu.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.