Navigace: Trojanův mlýn > Ohlasy

Ohlasy

Krásný den, ještě jednou moc a moc díky za krásně prožitý den v úžasném prostředí Vašeho mlýna :)
Jak jsem měla ze svatby obavy, tak jsem byla nadšená, nečekala jsem, že budu v tak překrásném místě a o co víc jsem byla nadšená z Vašeho přátelského přístupu :) ~Místo je to ale opravdu pohádkové :) a není divu, že Vás okouzlilo, je tam svatý klid :)
Ještě teď jsem plná dojmů a takový zážitek je na celý život :) všichni byli nadšení a co víc si při svatebním dni přát .....bylo to krásné rodinné, plné pohody :)
Moc děkujeme

13.5.2016 Kalvodová

 

Vstřícné jednání pani Ireny Pörschmann a příjemné prostředí Trojanova mlýna a zejména zahrady můžeme jen doporučit. Svatba, kterou jsme tam v loni na podzim oslavili, byla díky tomu moc povedená. 
Děkujeme za příjemný zážitek. 

Martin M. a Daniela Š.


Děkuji za pěkné vyjádření. V červnu tohoto roku jsme měli romantickou svatbu na Trojanově mlýně. 
Bylo to naprosto netradiční, jedinečné a neopakovatelné. Díky paní majitelce - milé a pracovité paní Ireně a úžasným exteriérům dopadla svatba naprosto úchvatně. Málokdo toto prostředí, blízko centra Prahy, znal a všichni na tu nádhernou svatbu a báječnou atmosféru stále vzpomínají. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí mít svatbu tak trochu jinou a v krásné přírodě. Jediné co je třeba, je si objednat hezké počasí. Nám to vyšlo a snad nám vyjde i vše ostatní :-)).
Jiří a Lenka Kubešovi

Mějte se krásně a někdy na viděnou :_)) 


LKZ


PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká
specialista marketingové komunikace
Odbor vnějších vztahů
Rektorát ČVUT v Praze
Zikova 4
166 36 Praha 6
tel.: 224 353 417
email: lenka.zapotocka@rek.cvut.cz
26.7.2013


Dobry den,

20. července tohoto roku jsme slavili svatbu mé dcery. Přes mé počáteční obavy ze svatby venku poskytlo prostředí Trojanova mlýnu nádhernou kulisu, která doplnila velice klidnou a krásnou svatbu. Jak obřad pod stromy, tak následné klidné posezeni, bylo doopravdy malým zázrakem. Všichni svatebčané byli nadšeni a uneseni krásným prostředím, které paní Irena Pörschmann poskytuje. Její citlivě opravovaný mlýn s nádhernou zahradou je ideálním místem pro takovéto oslavy. Navíc její vstřícné jednaní nám všem usnadnilo i hektické chvíle před svatbou a moznost odvezení zbylých věci po svatbě, kdy jsme si s majitelkou ještě v klidu vypili kávu a popovídali o historii mlýna.

Srdečně zdravím a přeji hodně radosti

Bara Seifertová
1.8.2013


V červenci 2013 jsme měli svatbu v Trojanově Mlýně, rádi bychom se s vámi podělili o naše zkušenosti. Jednání paní majitelky bylo vždy velmi milé a vstřícné (spíše přátelské než vztah pronajímatel nájemce). Na všem bylo možné se domluvit a s ničím nebyl problém. Prostředí Trojanova Mlýna je velmi kouzelné a krásně udržované. Všichni, se kterými jsme zatím o svatbě mluvili, říkali, že tak a milou svatbu nezažili. Svatební den jsme si moc užili a všem, kteří mají rádi prostředí romantických tajemných zahrad a krásných starých budov ho můžeme jenom doporučit. Bylo to krásné! 
Děkujeme moc!
Anna a Marián Matys
1.8.2013

 

* Jméno:Email:
Text:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
[1]Tereza a Pavel V.Vloženo 24.08.2014 09:03
V květnu 2014 jsme měli svatbu v Trojanově mlýně. Prostředí mlýna je opravdu krásné a je ideálním místem na svatbu pro ty, kteří si nepotrpí na naleštěné příbory a jehlové podpatky, ale rádi si užijí svatební den ve stylu uvolněné zahradní party v krásné přírodě s kulisou mlýnu a selských stavení. Velkou výhodou Trojanova mlýna je naprosté soukromí (snad z žádného místa není vidět na jinou stavbu), ačkoliv se nachází na území Prahy a je dobře dostupný autem i městskou dopravou. V našem případě nás však velmi zradilo počasí, takže až na prvních deset minut obřadu nám pršelo hodně a neustále celý den i noc až do rána. Zpočátku to vypadalo na katastrofu, ale díky možnosti využití vnitřních prostor (včetně krbu) měla svatba nakonec úžasnou a neopakovatelnou atmosféru. Paní majitelka Irena byla vždy milá, přátelská, ochotná pomoci a vyšla nám ve všem vstříc. Plánování svatby probíhalo stylem několika příjemných návštěv a posezení u kávy s paní Irenou. Veškeré podmínky jsme si dohodli přede
[2]Tomáš HradeckýVloženo 17.07.2015 16:06
Děkujeme za hladký průběh naší svatby v pátek 10.7.2015, včetně zázemí pro všechny kapely, které ten den zahrály. Vše ok, dohoda bez problémů. Díky!
[3]Jaroslava AltmanováVloženo 21.01.2016 06:45
V září 2015 jsme slavili svatbu mé dcery v kouzelném prostředí Trojanova mlýna. Svatba měla naprosto úchvatnou, jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Všem, kteří mají rádi netradiční místa, romantiku a nádherné přírodní exteriéry, Trojanův mlýn rozhodně doporučuji. Navíc se zde setkáte s naprosto skvělou a vstřícnou majitelkou objektu. Na všem bylo možné se domluvit a s ničím nebyl problém. Přeji všem, kdo se rozhodnou svou svatbu uspořádat na Trojanově mlýně, aby jim všechno vyšlo přesně tak perfektně jako nám.
[4]DannyVloženo 11.06.2016 10:05
Vcerejsi svatba naprosto kulozni! A teda popravde ty prostory jsou vazne genialni. Blahoprani majitelum, moc fajn misto :)
[5]Karolína R.Vloženo 13.06.2016 08:22
4.6.2016 jsme měli svatbu na Trojanove mlyne a byl to nejkrásnější den v našem životě. Hrozne moc bychom chtěli podekovat paní Porschmann za její vstřícnost, ochotu a přátelské jednání. Trojanuv mlýn je naprosto kouzelný a vsichni svatebcane z nej byli unesený stejně jako my. Vřele doporučuji a jeste jednou děkujeme za vsechno!
Růžičkovi!
[6]Inna ShulhayVloženo 21.07.2016 11:46
9.7.2016 - svatba úžasná, dokonalá, prostory kouzelné, paní majitelká velmi milá, vstřícná a profesionální! nejkrásnější den mého života!!!

Inna a Jiří
[7]Tamara Ronja MálkováVloženo 26.01.2017 13:44
V září loňského roku jsme se s manželem brali v Tronjanově mlýně. Nejprve jsem jela omrknout okolí a naplánovat si kde a jak co bude. Prostředí mě naprosto uchvátilo a ani náhodou bych neřekla, že jsem stále v Praze. Paní Pörschmann byla úžasná, jednání s ní a hlavně pomoc byla neocenitelné. Prožili jsme nádherné chvíle, svatbu snů. Tamara a Lukáš
[11]Marek a Eliška B.Vloženo 02.07.2017 14:10
Velice děkujeme za to, že jsme mohli strávit náš svatební den v tak krásném prostředí, jako je Trojanův mlýn. Zejména zahrada byla nádherná a krásně udržovaná. Moc jsme si svatbu užili a všem hostům se velmi líbilo. Paní Porschmann bychom chtěli poděkovat za přátelskou a milou komunikaci a za to, že nám vyšla ve všem vstříc :)

Těm, kteří by si rádi svatební den užili stejně jako my venku a v takto krásném prostředí, nezbývá nic jiného než VŠEM doporučit! :))

VELKÉ DÍKY!
[12]Karolína a JiříkVloženo 24.06.2018 11:38
Milá paní Pörchmann

rádi bychom Vám poděkovali za báječné chvíle prožité při našem velkém životním kroku u Vás ve mlýně. S citem upravená zahrada, vnitřní i vnější prostory, dokreslily kouzlo našeho svatebního veselí. Vaše milá přítomnost a vyprávění zapadlo do rodinné atmosféry celého dne. I když nám značnou část dne pršelo štěstí, ocenili jsme překrásně a decentně zrekonstruované stáje, kde si všichni pochutnávali na Vámi doporučeném občerstvení z cateringové společnosti. Rovněž děkujeme za velikou pomoc právě s výběrem další „dodavatelů“, ať jím byl pan farář nebo paní od koníků.

Děkujeme, že se staráte s velikým citem o tak krásné místo, jako je Trojanův Mlýn, a toto místo dovolujete užívat pro významné životní chvíle ostatních.

Držíme palce, Karolína a Jiří Langšádlovi.
22.6.2018
[13]Vorlikovi (admin)Vloženo 26.06.2018 09:27
Dobrý den paní Pörschmann,
ještě jednou moc děkujeme za poskytnutí skvělého místa na svatbu!
Děkujeme zejména za Váš vřelý a pohodový přístup :-)

Zde ještě odkazy na naše dodavatele, pokud byste je chtěla doporučovat dál.
Natrefili jsme opravdu na samé sympatické lidi, se kterými se dobře komunikovalo a kteří dělají svou práci rádi.

Catering: Bez Ubrusu: www.bezubrusu.cz
Květiny: Rozkvetlá dílna - Jana Čechová, www.rozkvetladilna.cz
(velmi sympatická floristka, bezproblémová domluva, já byla z květin nadšená)
Koláčky - Cukřenka (byly opravdu báječné)
Raw dorty - Raw planet, www.rawplanet.cz
Oddávající - Sandra Silná, farářka husitské církve, sídlí v Brně
Pivo - Unětický pivovar
Pípa - Pivní maják
Mobiliář - www.maximuminventory.cz (také bezproblémová komunikace, nábytek byl levnější než jinde, půjčili jsme si i kávovar, nabízejí i další kuchyňské vybavení včetně nádobí
Hudba - Galiani Gipsy Jazz,
[14]WagneroviVloženo 02.07.2018 12:52
Pro naši svatbu jsme si nemohli přát lepší místo. Trojanův mlýn má atmosféru klidného nádherného místa s nádechem starodávna. Kam oko dohlédne, nikde žádný soused. Je tu ticho, jen žáby občas zanotují a přidává to té krásné venkovské atmosféře. Byl to náš nejkrásnější den a to opravdu díky tomuto nádhernému místu. Všichni hosté byli z místa naprosto nadšení a dokonce už si zde představovali vlastní svatbu. Moc děkujeme paní Pörschmann, protože to je velice hodná, sympatická a vstřícná paní. Se vším byla velice nápomocna, hbitě reagovala na naše dotazy a doporučila nám výborný catering i hudbu. Nastokrát děkujeme !!
[15]Zuzana a JakubVloženo 27.09.2020 10:11
Naši podzimní svatbu v Trojanově mlýně jsme si moc užili. Ocenili jsme možnost využití jak vnitřních tak venkovních prostor včetně sklípku, který si naši hosté nemohli vynachválit. Zejména venkovní prostory jsou opravdu nádherné. Domluva s p. Pörschmann byla skvělá, maximálně se nám snažila vyjít vtříc.
Děkujeme!